Sloga u finalu Kupa Fudbalskog saveza regiona Zapadne Srbije

Fudbaleri požeške Sloge su obezbedili plasman u finale Kupa Fudbalskog saveza regiona Zapadne Srbije, nakon što su, na svom terenu, porazili Šumadiju 1903 iz Kragujevca, rezultatom – 3 : 1.

Strelci za Požežane bili su Miloš Ristić u 3. i Borko Nikolić u 30. i 55. minutu, dok je počasni pogodak za goste postigao Danijel Savić u 35. minutu utakmice.

Protivnik Sloge, biće poznat nakon odigravanja drugog polufinalnog duela između ekipa Budućnost Krušik 2014 (Valjevo) i Karađorđe (Topola), koji je na programu u sredu, 9. juna.

Domaćin finalnog susreta i termin odigravanja će biti naknadno određeni.

Biće to prilika da tim iz Požege stigne i do četvrtog trofeja u ovoj sezoni, nakon što su osvojeni Kup OFS Požega, Kup Zlatiborskog okruga i šampionska titula u Srpskoj ligi Zapad.