Požega nakon dužeg perioda sa jednocifrenim brojem inficiranih

Najnoviji izveštaj zavoda za javno zdravlje iz Užica pokazuje pad broja novozaraženih koronavirusom na teritoriji našeg okruga. Najviše pozitivnih slučajeva, na dnevnom nivou, je i dalje u Užicu, dok je u ostalim mestima vidljivo smanjenje broja obolelih. Požega je, nakon dužeg perioda, na jednocifrenom broju inficiranih.

Od prethodnog izveštaja do danas COVID-19 je potvrđen kod 108 lica: Užice – 56, Prijepolje – 13, Priboj – 12, Požega – 9, Čajetina – 8, Arilje – 6  i Nova Varoš – 4. Od početka epidemije do danas ukupno je potvrđeno 24 930 slučajeva infekcije koronavirusom (COVID-19) na teritoriji Zlatiborskog okruga.

 Broj potvrđenih 
 Od početka epidemijeMARTFEBRUARJANUARDECEMBARNOVEMBAR
Zlatiborski okrug2493050033004332863073581
Užice84111757967112923001065
Požega2598558381314538356
Arilje2541619451181617418
Prijepolje2539468202405606401
Priboj2430340251409687377
Bajina Bašta2241409197353755304
Čajetina1560377161222334229
Nova Varoš1078110190151251165
Kosjerić77215613082133159
Sjenica760209748286107

Požega Online / Radio Požega